{$service}

Witamy

Podaj proszę datę urodzenia

PrevNext

Aktualności: Nowości

Świąteczna gazetka

12 grudnia 2016
Świąteczna gazetka

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą świąteczną ofertą.

Szczegóły w zakładce "Produkty-Informator Handlowy"

 

 

Nowy produkt Browarów Tyskich.

24 września 2016
Nowy produkt Browarów Tyskich.

Polecamy Państwu noway wariant piwa z Browarów Tyskich.: Piwo Tyskie Niepasteryzowane chmielone na zimno. Produkt dostepny w butelce i puszcze o pojemności 0,5l.

NOWOŚĆ-Złoty Sad!!!

19 czerwca 2016
NOWOŚĆ-Złoty Sad!!!

Grupa Żywiec S.A. wprowadziła na rynek nową markę "DZIKI SAD". Jest to połączenie piwa z napojem o smaku cydru i cieszy się w ostanim czasie ogromną popularnością. Produkt ten dostępny jest również i w naszej ofercie. Gorąco polecamy.

Piwo Leżajsk.

01 czerwca 2016
Piwo Leżajsk.

Browar Leżajsk,który wchodzi w skład Grupy Żywiec wprowadza na polski rynek piwo Leżajsk Chmielowe Pils i Pszeniczne Klarowne. Piwo produkowane w zielonych,bezzwrotnych butelkach co jest dodatkowym jego atutem. Dostępne również w naszej ofercie. Gorąco polecamy.

Cydr Lubelski-nowość w naszej ofercie!!!

11 czerwca 2015
Cydr Lubelski-nowość w naszej ofercie!!!

Cydr Lubelski jest naturalnym cydrem, wytwarzanym ze świeżo wyciśniętego soku z jabłek w procesie naturalnej fermentacjii.Nie zawiera żadnych barwników i aromatów.Co ważne -jest produktem bezglutenowym.

Dostępny w pojemności: butelka 1l i 0,33l oraz puszka 0,5l.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Używając naszej strony akceptujesz Politykę plików cookie. ×